Uudised ja artiklid

Eelkutse: Apokalüpsis - Arhitektuurivaldkonna aastalõpu seminar ja pidu

Postitas: emal | Kuupäev: 28/11/2012

Allikas: EAL

Austatud daamid ja härrad,

Arhitektide Liidu, Sisearhitektide Liidu, Maastikuarhitektide Liidu, Planeerijate Ühingu ja Linnalabori ühine aastalõpu seminar ja pidu „Apokalüpsis“ saab toimuma 20. detsembril Energia Avastuskeskuses (Põhja pst 29, Tallinn).


Seminari algus 18:00.
Peo algus 20:00.


Viimase aja kõige sütitavamad teemaarendused meediaväljaannetes on leidnud tee ka meieni, mistõttu on selleaastase ürituse teemaarendus vastav:
Kuidas jääda ellu peale seda, kui riik on lakanud töötamast = tervishoiusüsteem ütleb üles, politsei ei toimi; on haridussüsteemi kriis, halduskriis, rahanduskriis; kliimamuutustest põhjustatud probleemid jne. Kas juhtimine tuleks rohujuure tasandilt tuleneva initsiatiivi korras üle võtta, kuna riik on niivõrd õhukeseks lihvitud, et enam ei toimi?


Veel märksõnu: 12.12.2012 Maiade kalender, Mad Max, veeuputus.

Seminariosa esinejad ning peoõhtu muusikaline kollektiiv on hetkel veel lõplikul kinnitamisel, need avalikustatakse lähipäevil. Kindel on see, et Energia Avastuskeksus on 20. detsembril the place to be.

 

Piletiinfo:

Eelmüügist

Tudengid / seeniorid – 5 EUR

Teised – 10 EUR

Kohapealt

Kõigile – 15 EUR

 

Piletid saabuvad müügile loomeliitudesse ja KUKU klubisse lähiajal. Soovi korral saab ennast juba peole ette registreerida, kirjutades aadressile kairi@arhliit.ee.


Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!