Uudised ja artiklid

Uuenenud MAASTIKUARHITEKTI VÕRGUVÄRAV on avatud!

Postitas: Sirle | Kuupäev: 24/08/2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teie ees on uuenenud maastikuarhitekti võrguvärav, nüüdsest aadressil www.maastikuarhitekt.ee. Siiani võrguväravana toiminud www.emys.ee jääb küll veel mõneks ajaks kättesaadavaks, kuid muutused on toimunud sellelgi lehel. Eesti Maastikuarhitektide Liit koostöös OÜ'ga Kolm Krabi ning Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali toel on viinud ka Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Seltsi kodulehe uude kuube. Uus aadress on nüüdsest emys.maastikuarhitekt.ee

 

 

 

 

 

 

 

Mis muutus endistele ja tulevastele kasutajatele?

Esiteks muutub veebikülgede kasutamine kasutajale tunduvalt mugavamaks ja lihtsamaks. Lisaks on leht saanud ühtse nägusa kujunduse ning oluliselt on lihtsustunud kogu lehe haldamine toimetaja seisukohalt vaadatuna. Sisu poolest on eesmärk muutuda professionaalsemaks, püüdes ülevaatlikult kajastada erialaseid sündmusi, algatada diskussioone ning üldisemalt aidata kaasa maastikuarhitektuurialasele infovahetusele Eestis. Seda enam, et kogu tudengitevaheline infovahetus koondub nüüdsest maastikuarhitekt.ee alamlehele (emys.maastikuarhitekt.ee), mis loodetavasti kujuneb tugevaks tudengiteportaaliks.

Maastikuarhitekt.ee sihtgrupiks peame Eestis tegutsevaid maastikuarhitekte, lähedastel erialadel tegutsevaid erialaprofessionaale (arhitektid, planeerijad, haljastajad jne.) ning teisi asjahuvilisi. Eraldi suurem eesmärk on Eesti Maastikuarhitektide Liidust täpse ja adekvaatse info edastamine. Loodetavasti saame selle lehe käivitamisega täita siiani olnud lüngad nii liidusiseses kui ka välisinfovahetuses.

 

Kerget ülevaadet vajab uue veebilehe struktuur

EMAL - Eesti Maastikuarhitektide Liitu puudutav peamine info. Seal on reas liidu liikmed, saab tutvuda põhikirja, kutsestandardi ning palju muuga.

Uudised - Eesmärgiks on jätkata nii Eestis kui ka laias maailmas toimuvate sündmuste kajastamist. Lisaks on omaette rubriiki koondatud artiklid ja arvamuslood.

Foorum - Koht arutlustele ja teemapüstitustele kõikvõimalikel erialastel teemadel.

Galerii - Fotojäädvustused EMALi üritustest või üritustest, mis erialaselt huvitavad ning kus juhuslikult mõni liige fotopurki meenutusi salvestanud.

Viited - Olulisemad viited erialainimesele. Eesmärk ei ole Google'it üle trumbata kuhjates sinna sadu erinevaid erialaseid linke, vaid pigem liidu seisukohast olulisemate viidete reastamine.

Lisaks on omaette keskkond liidu liikmetele, kuhu hakatakse panema vaid sisemisele ringile mõeldud infot ja materjale.

 

Meeldivale koostööle lootma jäädes,

Remi Kübar

remi [ät] maastikuarhitekt.ee

EMAL juhatuse liige

Maastikuarhitekt.ee projektijuht

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!